אודות ניקוי מקצועי

ישנן אין ספור חברות ניקיון אשר מציעות שירותי ניקוי ריפודים, אך אצלנו המומחיות היא בניקוי מזרונים בצורה המקצועית והמושלמת ביותר. את שמנו זכינו לקבל ביושר מאין ספור לקוחות מרוצים אשר ביחד איתם קיבלנו את השם “ניקוי מקצועי”.

חברת “ניקוי מקצועי” נותנת שירות מכל הלב עבור לקוחותיה, אנו דוגלים בכך שהלקוח תמיד יהיה מרוצה מביצוע הניקיון שלנו. אנו מספקים שירותי ניקוי מזרונים עם שירות אדיב ומקצועי אשר משולב מאיכות, והכי חשוב אמינות ושקיפות מלאה מול לקוחותינו. חברת ניקוי מקצועי מעניקה שירותי ניקוי מזרנים לכל הסוגים הקיימים

אצלנו באתר, וכן בעמוד הפייסבוק שלנו תמצאו פרטים וכן, עבורכם פיתחנו את הבלוג שלנו לטיפים עבור ניקיון מקצועי, בבלוג שלנו ניתנים לרשותכם טיפים מקצועיים, שיטות לניקוי המזרונים שלכם במצבים לא שגרתיים.

מקסימום תוצאות בשלל סוגי המזרונים

המנטרה של חברת “ניקוי מקצועי” זה שאתם תהיו מרוצים ממקסימום תוצאות ומשירות שלא הכרתם, לא לחינם מוסר העבודה בחברתנו הינו גבוה עם צוות מיומן ומקצועי וכמובן קבוע.

הצוות בחברתנו מומחה בניקיון ובזיהוי של שלל סוגי הבדים הקיימים במזרונים אשר מוצעים בארץ, תוכלו כמובן להתעדכן ולהתרשם מעבודותינו כאן באתר שלנו כמו כן מההמלצות של לקוחותינו. חברתנו עובדת עם הציוד החדיש והיעיל ביותר עבור ניקוי וחידוש מזרונים, אנו מתחדשים כל תקופה בשיפורים הטובים ביותר.

כמו”כ אנו משתמשים בחומרי ניקוי איכותיים המיובאים מארה”ב, וכן פועלים בשיטת ניקוי האמריקאית הידועה כיעילה והטובה ביותר בתחום ניקוי מזרונים. נשמח לתת גם לכם שירות יעיל ומקצועי כך שגם אתם תצטרפו לרשימת הלקוחות הקבועים של חברתנו.

מקצועיות

חברתנו דוגלת במתן שירות מהמקצועיים ביותר שפגשתם, ולכן מעסיקה צוות קבוע ומקצועי עם נסיון רב שנים בתחום.

אמינות

אנו מאמינים בשיטה של אמינות מלאה מול לקוחותינו, ולכן מבצעים תיאום ציפיות מלא עוד טרם נתחיל כל עבודה באשר היא.

זמינות

אצלנו תוכלו לקבל זמינות מהירה ביותר תוך כ -24 שעות בלבד, תוך מתן דגש על דיוק בזמנים מבלי לפגוע במקצועיות והשירות.

בין לקוחותינו

Call Now Button
Open chat
שלום וברכה!
אני דניאל הבעלים של ניקוי מקצועי.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.