איך מנקים מזרון מכתמים

איש בודק עם זכוכית מגדלת איך מנקים מזרון מכתמים

אם אתם עדיין מתלבטים לגבי הזמנת חברה מקצועית לניקוי מזרנים הביתה, אז הנה כמה אפשרויות לניקוי מזרונים בעצמכם בניקוי 'תוצרת בית'. מסתבר שיש כמה שיטות-ניקוי מזרון שאפשר ליישם בקלות בבית. תחילה חשוב שתנקו את האבק מהמזרן לפני כל פעולת ניקיון שאתם מבצעים בו. ועכשיו למשל, איך מנקים מזרון מכתמים: אפשר להשתמש בשיטת ניקוי מזרון עם סודה לשתייה. קחו שקית של אבקת סודה לשתייה כזו בגודל של 200 גרם. פיתחו את השקית ותפזרו את האבקת-סודה על כל שטח המזרן. תשאירו חצי שעה לספיגה. אחרי שהסודה לשתייה נספגת לתוך המזרון במשך כחצי שעה-שעה תשאבו את המזרן עם שואב-אבק, או שתברישו אותו ידנית במברשת עם סיבים קשים. אחרי זה 'תעברו' על המזרן עם מטלית לחה ותיהנו לראות שהמזרן במצב חדש.

סודה לשתייה, לימון, מברשת

חומץ, סודה-לשתייה ותה ירוק

עוד שיטה שתענה לכם על השאלה איך מנקים מזרון מכתמים: קחו קליפת לימון, תניחו להשריה בכוס-מים ואחר כך תשפכו את מי-הלימון על הכתם, תברישו את אזור הכתם ותייבשו את המזרן. אפשר גם לסחוט מיץ מהלימון ישירות, ולשפוך על הכתם, לסיום תברישו את המזרן ממש עד ייבוש. יש מקרים שמצטברים על המזרן כתמי עובש, ואלו ממש מסוכנים לדרכי-הנשימה, לכן חשוב להיפטר מהם בדחיפות אך תבצעו ניקוי עובש ממזרונים, כך תיפטרו מהם: קחו כוס של תכשיר-ניקוי מתאים, טפטפו אליה 3-4 טיפות של שמן עץ-התה (שהוא בעצם שמן אתרי קוטל חיידקים) ותשפכו על האזור עם העובש, תברישו ותניחו בצד עד שאזור הכתם מתייבש.

אפשר גם להשתמש בחומץ נוזלי מהול ומעורבב במים (ביחס של כוס על כוס) לשפוך על אזור הכתם שעל המזרן, לחכות חמש דקות ולהבריש במברשת, לייבש במייבש-שיער, או פשוט להניח את המזרן לייבוש-בשמש פתרון זה מועיל אך לביצוע ניקוי שתן ממזרונים. בכל מקרה, מומלץ לקנות שואב-אבק טוב שישרת אתכם לניקוי המזרנים בבית ובכלל יוכל לשמש אתכם לניקוי כללי בבית: לספות, לריפודים, לשטיחים. תוכלו גם לקנות הביתה תכשירים מיוחדים לניקוי מזרונים בבית כמו: חומרים מסירי כתמים למזרנים וספות, קצף ניקוי, תרסיסי-התזה ייעודיים לניקוי מזרונים וריפודים,וכו'.

ניקוי מזרון עם מברשת

איך מנקים מזרון מכתמים ומה תורם מזרן נקי

אם החלטתם שאתם לא מעוניינים בחברת ניקוי מזרונים מומלצת לניקוי המזרון שלכם מכל סיבה שהיא וגם מהסיבה שניקוי מזרונים מחיר הוא פקטור משמעותי עבורכם, אפשר להשתמש בחומץ טבעי או חומץ לבן לניקוי מזרנים: פשוט לוקחים כוס חומץ ומערבבים עם כוס מים – את הנוזל המעורבב מטפטפים בעדינות על אזור הכתם שעל המזרן, מברישים ומניחים בצד לייבוש. שימו לב רק שלא להרטיב יותר מדי את המזרן עם החומץ, תנקו ממש בזהירות ועל אזור הכתם בלבד.

חשוב להבין שהלכלוך והחיידקים שמצטברים על המזרן כמעט תמיד אינם נראים לעין ויכולים לסכן את הבריאות שלכם. חשוב שתקפידו על ניקיון המזרנים בבית. אז או שתנקו את המזרן בעצמכם ותסתייעו בשיטות-הניקוי שהבאנו לכם כאן, או שתזמינו חברה מקצועית לניקוי מזרנים ולניקוי ספות שתטפל לכם בניקוי המזרן באופן יסודי עם מכשור מתקדם ו'תוריד לכם מהראש' את הכאב ראש הזה.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם

Open chat
שלום וברכה!
אני דני הבעלים של ניקוי מקצועי.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button