חומר ניקוי מזרונים

מכשיר ניקוי מזרונים

תדמיינו את בית החלומות שלכם, את חדר השינה הכי רומנטי, בעיצוב קסום ומעורר השראה. תוסיפו לזה מזרון שינה איכותי, ריח של מצעים נקיים, ניחוח וניל וחלון לנוף ירוק. ככה צריך להיראות ולהרגיש כל יום וכל לילה שלכם. כל מנוחה, כל שנת צהריים. כל 'מפגש' שלכם עם המזרון האישי חייב להיות נעים, נקי וכייפי. ידוע שמזרון לא נקי יכול להיות גורם לאלרגיות ולבעיות בדרכי הנשימה, גורם ל'פריחות' על העור ולבעיות בריאות בכללי. כל מזרן בבית הוא גם סוג של מגרש-משחקים לפעמים . הילדים קופצים עליו, משחקים לצידו, משאירים עליו שאריות של ממתקים, מזכרות מה'פיפי' או הפטל, שלל ריחות לא נעימים איזה סוג חומר ניקוי מזרונים יעיל ביותר לניקוי שתן מהמזרונים ושאר הלכלוך.

אבל זה לא אומר שאתם חייבים להמשיך לחיות עם ה'הפתעות' האלו. אם לא תקפידו על ניקוי המזרון ותעיפו את ה'מתנות' הלא רצויות האלו, אם תסתפקו רק בלהחליף סדינים ולאוורר את הכריות בחדר השינה, אז לא תיפטרו מהסיכון הבריאותי שטומן בתוכו מזרן-שינה לא נקי. חשוב להתייחס לכל מזרון בבית, זה אומר למזרנים של כל בני המשפחה, במלוא האחריות: למבוגרים, לנוער, לתינוקות, לילדים – לכולם מגיעה סביבת שינה היגיינית ונעימה. ולצורך הזה מוצע היום בשוק חומר ניקוי מזרונים במגוון וריאציות.

חומר ניקוי מזרונים

"פילינג" למזרן השינה

יש היום מגוון תכשירים לניקוי מזרונים לשימוש באופן עצמאי וניקוי מזרונים בבית, יש תרסיסים וקצף מיוחדים, יש חומרי חיטוי שמגיעים באבקות, יש חומרי חיטוי בנוזל, יש תכשירים לניקוי בחמצן, לניקוי בהתזה, יש תכשירים לריענון ולחידוש הבד/הריפוד, יש תכשירי חיטוי בספריי. יש מברשות מיוחדות לניקוי מזרונים,יש מברשות ידניות, מברשות חשמליות, מברשות שמחוברות למעיין מקדחה, יש תכשירי "פילינג" לניקוי עמוק של המזרן, יש נוזל לניקוי כתמים למזרן, ישנם תכשירים מנטרלי-ריחות למזרנים, יש שואבי-אבק מיוחדים, יש מכונות לניקוי מזרונים בהזרקה, ועוד.

כל יצרני חומרי הניקוי הידועים והמוכרים בארץ ובעולם מייצרים ומשווקים תכשירים מהסוג הזה, פשוט תקפצו לסופרמרקט הקרוב או ל"טמבורייה" הקרובה אליכם הביתה ותבחרו איזה חומר ניקוי מזרונים שתרצו אשר יענה על השאלה איך מנקים מזרון מכתמים ויתן לכם מענה יעיל.

חומרי ניקיון בסלסלה שמרים איש

מגוון תכשירים לניקוי מזרונים

אם לא בא לכם לנקות לבד, תוכלו להיעזר בשירות של חברת ניקוי מזרנים מקצועית, לחברות האלו יש כמובן גם חומר ניקוי מזרונים איכותי ויעיל. רוב החברות שמנקות מזרנים מתמחות גם בניקוי שטיחים וספות. בעת ניקוי מזרונים מחיר הוא מאוד אטרקטיבי וביקור בית שלהן יעלה לכם כ-350 שקל רק ל'איבחון'. תהליך הניקוי עצמו לרוב יתומחר על פי מספר המזרנים ו/או הספות הספציפי שתרצו לנקות.

לרוב המחיר ינוע סביב 150 שקל למזרן-יחיד ומחיר של 500 שקל למזרן זוגי. השירות הזה של חברה מקצועית שווה כל שקל, כי הוא משאיר מזרון נקי ובריא, ומהווה סוג של 'תעודת ביטוח' לבריאות שלכם וגם מוריד מעליכם את המאמץ לנקות בעצמכם. אם יש מי שיעשה את העבודה במקומכם, וגם יעשה אותה טוב יותר, אז בעצם למה לא?!

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם

Open chat
שלום וברכה!
אני דני הבעלים של ניקוי מקצועי.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button