ניקוי והסרת כתמים ממזרון

ניקוי והסרת כתמים ממזרון

חדר השינה מסודר לתפארת, הסדינים מתוחים יפה על המזרן, אפשר להתחיל לחלום עד הבוקר. אז זהו: שלא. לפני הכל, חשוב מאוד לבדוק האם המזרן שעטוף כל כך יפה בסדיני משי גם נקי מבפנים, בכל השכבות שלו. רוב האנשים בכלל לא שמים לב למצב הפיזי של המזרן, אלא רק למראהו החיצוני. צריך להבין שגם מזרן שנראה מעולה יכול להיות מלא חיידקים אבק ולכלוך שאינם נראים לעין. מזל שאפשר לפתור חלק מהבעיות האלו בטיפול עצמאי בבית, ככה בסוג של 'עזרה ראשונה' למזרן, עוד לפני שמזמינים חברה מקצועית שתבצע את הניקוי למזרון יותר לעומק. ברוב המקרים מזרנים סובלים מכמה סוגים של בלאי: כתמים, קרעים, שכבות אבק, שכבת לכלוך, בלאי של המילוי הפנימי, רטיבות פנימית וחיצונית, לחות פנימית, וכדומה. לכל בעיה כזו של ניקוי והסרת כתמים ממזרון יש פתרון.

יש 'שיטות סבתא', יש תכשירי ניקוי שונים לביצוע ניקוי מזרונים בבית, יש מכשירים טכנולוגיים מתקדמים בשיטות כמו קיטור, ויניקה ועוד. אבל הכי טוב זה לשלב ביון טיפול ביתי לבין שירות מקצועי.

סודה לשתייה

שיטות תוצרת בית לביצוע ניקוי והסרת כתמים ממזרון

לניקוי ראשוני של המזרון בבית אפשר להשתמש בחומץ, בסודה לשתייה, במי-לימון. יש גם מגוון תכשירים לניקוי מזרנים שנמכרים ברשתות השיווק: יש תכשירים בנוזל, בתרסיס, בקצף ועוד. ניקוי המזרן באופן שגרתי יתרום לשמירה על הבריאות שלכם ועל אוויר נקי בסביבת השינה שלכם, וימנע בלגאן של הצטברות לכלוך וחיידקים.

אז אם אתם שואלים את עצמכם איך מנקים מזרון מכתמים? אז להסרת כתמים ממזרן השינה, אפשר, למשל, לבצע ניקוי מזרון עם סודה לשתייה, לשאוב אבק מעל פני המזרן לפזר אותה על פני המזרן, לחכות חצי שעה-שעה ולהבריש את המזרן היטב עם מברשת. אפשר לשפוך על הכתם וסביבתו מי-לימון, אפשר להשתמש בחומץ מהול במים, שיונח על הכתם לכמה דקות, להבריש ולייבש בשמש. זה נשמע קצת כמו 'תרופות סבתא', אבל זה בהחלט יעיל.

כמובן שהרבה יותר יעיל זה להסיר כתמים ממזרן בסיוע של שירות של חברה שמתמחה בניקוי מזרנים. לחברות מסוג זה יש מכשור בטכנולוגיה מתקדמת עם כוחות-קיטור שפשוט מסלקים את הלכלוך והכתמים הסוררים ביותר, וההופכים גם מזרן ישן ומוזנח למזרן מצוחצח ו'דנדש'.

תנסו את זה בבית

אפשר לחפש באינטרנט חברה שמתמחה בניקוי מזרנים או ניקוי ריפודים (לרוב החברות בתחום הזה עושות גם וגם) באזור המגורים שלכם, תרימו אליה טלפון ותשאלו את כל השאלות. בגדול, מדובר בעלויות מאוד סבירות: שירות של ניקוי מזרנים המחיר נע בין 150 ₪ למזרן יחיד ל 400-300 שקלים לזוגי, וישנה גם עלות 'ביקור בית' (של כ- 350 שקלים) שמתקזזת מהסכום של הניקוי סה"כ אתם צריכים להתייחס לזה כאל השקעה בבריאות שלכם, ממש ככה: מזרן נקי והגייני מבטיח בריאות תקינה, אוויר נקי בחדר השינה, ועוד כמה חלומות ורודים.

אל תזניחו גם את מזרני-השינה של הילדים, אלו בוודאי הרבה יותר 'נוטים לפורענות': כתמים של פיפי הדורשים טיפול של ניקוי שתן ממזרונים, שאריות של במבה, ניקוי עובש מהמזרונים, 'סימני דרך' של הסנדוויץ' מהצהריים, כתמים של קטשופ או גלידה ומה לא. מומלץ מאוד לנצל את השירות של החברה שתזמינו הביתה לניקוי כל המזרנים בבית, כל הריפודים וכל הספות. כך תבטיחו לעצמכם סביבה ביתית נקיה ובטוחה.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

Open chat
שלום וברכה!
אני דני הבעלים של ניקוי מקצועי.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button