ניקוי מזרון זוגי מחיר

מיטה זוגית

אז איך עבר הלילה, שקט בחדר השינה? מצעים נעימים, סדינים ממשי, תאורה רכה, תענוג. אבל רק רגע, בדקתם את המזרון הזוגי שלכם? חשבתם כמה הוא משפיע על הבריאות שלכם? לא רק בענייני בריאות הגב והיציבה ומידת הערנות שלכם במהלך היום אחרי שינה טובה. איכות המזרון ומידת הניקיון שלו משפיעות על הנשימה שלכם על מניעת אלרגיות מסוכנות ועל בריאותכם בשוטף עם זאת מהם התנאים עבור ניקוי מזרון זוגי מחיר, ועוד במאמר שלפניכם.

איש ואישה על מזרון מחייכים

ניקוי המזרון לשמירה על בריאותכם

יש מגוון שיטות לניקוי מזרנים, אם זה בבית באופן עצמאי במקרים שנזקקים לניקוי עובש ממזרונים, או ניקוי כללי, ואם זה בהזמנת שירות של חברות שמתמחות בניקוי מזרנים מקצועי. בשביל באמת להבטיח סביבת שינה בריאה מומלץ לשלב ניקוי עצמאי בבית פעם בחודש לפחות, ואחת לחצי שנה-שנה להיעזר בניקוי מזרונים מקצועי שיבוצע על ידי חברה מתמחה. שירות של ניקוי מזרון זוגי מחירו נע בין 250-450 שקלים. יש להקפיד בעת בקשת ניקוי מזרון לבצע ניקוי של שני צידי המזרן על מנת להבטיח ניקוי יסודי ומלא שלו.

טיפים לטיפול ביתי בניקוי המזרון

כאמור, מומלץ לבצע כמה מהלכים בבית באופן עצמאי לשמירה על ניקיון המזרון הזוגי. הנה כמה טיפים: אפשר לקנות שעוונית גדולה לכיסוי החלק העליון של המזרון הזוגי. אפשר מדי פעם להניח את המזרן בשמש לאוורור, לחבוט בו במחבט מיוחד נגד אבק מחוץ לבית, אפשר לשאוב את האבק בשואב-אבק חשמלי פעם בשבוע וכך למנוע מראש הצטברות אבק מסוכנת לנשימה. חשוב לדעת גם מה לא לעשות בבית עם המזרון: לא לנקות אותו עם אקונומיקה, זה עלול להכתים את המזרון בכתמים שלא ירדו לעולם ואפילו לפורר את השכבה העליונה שלו גם במצב שאתם מנסים לבצע ניקוי שתן ממזרונים, לא להשתמש בחומץ על כתם טרי, כי זה עלול להעצים את הכתם ואת הריח שהכתם 'מפיץ'.

כן מומלץ, אחרי שתזמינו חברה מתמחה ואחרי שהיא תבצע את ניקיון המזרון הזוגי, שתניחו את המזרן בשמש לאוורור ולייבוש, אווררו גם את חלל-החדר, ואחרי זה תוכלו ליהנות ממזרון זוגי נקי וכיפי כמו חדש.

ניקוי והסרת כתמים ממזרון

ניקוי מזרון זוגי מחיר – אל תחסכו בבריאות שלכם

תחשבו על זה שהוצאה של 250-350 שקל בחצי שנה עבור ניקוי מזרון זוגי מחיר אשר מצדיק את הוצאה זו ששכרה בצידה: היא מבטיחה לכם שירות שיספק לכם סביבת שינה בריאה, נקיה, שתמנע מכם חיידקים ואלרגיות. בעצם, זו לא הוצאה ,אלא זו השקעה בבריאות שלכם. אז בפעם הקרובה שאתם שוטפים את הבית ומנקים יסודי את חלל החדרים ואת הריהוט, תתייחסו גם למזרון השינה שלכם, כאובייקט שזקוק גם הוא לטיפוח בשוטף בין בשיטת ניקוי מזרונים לבד או באמצעות חברת ניקיון.

תזכרו שזה פריט שההשפעה שלו על איכות החיים שלכם היא מאוד משמעותית, תנו לו את הטיפול הראוי. תוכלו לטפל בו עצמאית עוד לפני שחברה מקצועית תגיע אליכם לניקוי מקצועי למזרונים. תוכלו לנקות אותו כה לסוג של 'עזרה ראשונה' כאמור, בעזרת שואב אבק, או באמצעות שיטת ניקוי מזרון עם סודה לשתייה, בהברשה, עם תכשירי ניקוי מותאמים שמוצעים ברשתות השיווק ועוד. מגיעה לכם סביבת מגורים היגיינית נקיה ובריאה.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

Open chat
שלום וברכה!
אני דני הבעלים של ניקוי מקצועי.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button