ניקוי מזרון עם סודה לשתייה

הברשה וביצוע ניקוי מזרון עם סודה לשתייה וחומרי ניקוי

הרבה מאתנו לא יודעים שסודה לשתייה, מוצר שנמצא כמעט בכל בית בישראל באחת ממגירות המטבח יכול להציל לנו רהיטים בבית, להשפיע על ניקוי אביזרים שונים, ביניהם אפילו על מזרן השינה האישי שלנו. תופתעו לשמוע, אבל ניקוי מזרון עם סודה לשתייה נותן תוצאות מעולות. מסתבר שסודה היא הרבה יותר מאשר רק סודה לשתייה. זוכרים את הגזוז בטעם פטל שהיינו שותים כשהיינו קטנים? גם הוא היה בעצם סודה. עם קצת צבע וטעם ועם המון קסם וכיף.

אז גם כאן סוד הקסם של הסודה עובד. כחומר ניקוי יעיל למזרנים. אז איך זה עובד? אפשר פשוט לקנות בסופרמרקט קרוב אליכם שקית סודה לשתייה. יש שקיות של אבקת סודה לשתייה של 200 גרם, פיתחו שקית כזו ופשוט תפזרו אותה כך על כל שטח המזרן. תשאירו חצי שעה לספיגה. מומלץ לשאוב את האבק מהמזרן לפני פיזור הסודה, וחובה לשאוב את המזרן אחרי שהסודה לשתייה נחה עליו חצי שעה-שעה, או להבריש ידנית את כל שטח המזרן במברשת עם סיבים יציבים, ולעבור על זה שוב עם מטלית לחה. המזרון יהיה כמו חדש.

סודה לשתייה, לימון, מברשת

אבקת סודה לשתיה – אבקת קסמים לניקיון

שימוש נוסף לביצוע ניקוי מזרון עם סודה לשתייה הוא לצורך הסרת כתמים קונקרטיים על המזרון. איך עושים את זה? גם הפעם בקלי קלות: ערבבו שליש כוס חומץ עם 250 מ"ל מים וכף שטוחה של אבקת סודה לשתיה, הכניסו את ה'תערובת' למיכל-'שפריצר' ורססו על הכתם. חכו כרבע שעה שהחומר ייספג, הברישו בעדינות עם מברשת רכה, עברו על זה עם מטלית לחה, והניחו את המזרן לייבוש מלא.

אם במקרה 'צנח' לכם על המזרן כתם של יין, שנחשב לאחד הכתמים העיקשים ביותר, גם כאן אבקת הסודה לשתייה תהיה פתרון מעולה. זה מה שתעשו במקרה הזה, כמו שאומרים "נכנס יין יצא סוד", יצאה סודה: ליטר מים, 100 גרם סודה לשתייה, כוס חומץ, קצת סבון נוזלי לניקוי כלים. לערבב היטב את הכל בדלי או בכלי כלשהו, ואחרי שהחומר סיים לבעבע קצף להעבירו למיכל-'שפריצר'. לרסס על כתם-היין ולהשאיר שתיים-שלוש דקות. לנגב עם מטלית לחה ולראות במו עיניכם את הנס: כתם היין ייעלם כלא היה.

מזרון מלוכלך,ידיים עם כפפות

ניקיון מזרן השינה הוא קריטי, ניקוי מזרון עם סודה לשתייה פתרון מעולה

אז כמו שהבנתם, יש מספר שיטות 'תוצרת בית' כאלו לביצוע ניקוי מזרונים עם סודה לשתייה, אבל כמובן שמומלץ ביותר להזמין הביתה חברה מקצועית לניקוי מזרונים במרכז אם אתם מהאזור או חברה המספקת שירות בכל הארץ שתבצע את מלאכת הניקוי עם ציוד מתקדם ו'פולשני' במובן הטוב, ותגיע לרמת ניקיון אופטימאלית. שיטות ניקוי מזרון עם סודה לשתייה הן רק סוג של 'עזרה ראשונה' ביתית.

כמובן שאם תזמינו חברה מקצועית אז המזרן שלכם יזכה לטיפול 10,000 אמיתי ובאמת יהיה נקי מכל חיידקים, כתמים ושאר ירקות. אל תזניחו את הטיפול במזרן שעליו אתם ישנים. מזרן השינה הוא המלווה הצמוד שלכם במשך כל החיים ולאורך מחציתו של כל יום בחיים שלכם, הוא משפע על איכות השינה שלכם ועל איכות האוויר שאתם נושמים בחדר. מזרן נקי יכול למנוע אלרגיות ורגישויות מיותרות, ולתרום לבריאות שלכם הרבה יותר מכפי שאתם חושבים. אז אתם מוזמנים לישון על זה וגם לפעול על פי זה.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם

Open chat
שלום וברכה!
אני דני הבעלים של ניקוי מקצועי.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button