ניקוי מזרונים ברמת גן

ניקוי מזרונים ברמת גן

הקפדה על ניקוי המזרן היא חשובה, מכיוון שהשימוש במזרן הוא יומיומי במשך לילות רצופים ולאורך שנים ארוכות. לכל מזרן יש כמה שכבות בנוסף לשכבה העליונה, והן סופחות אליהן במשך הזמן חיידקים ולכלוך שחלקם לא נראים לעין ומשפיעים גם על איכות האוויר בחדר-השינה. מזרן נקי מונע אלרגיות וגורמים מזיקים כמו קרדית-האבק, שאריות מזון וכדומה. לכן יש משמעות לשמירה על מזרן נקי גם כחלק משמירה על דרכי-הנשימה ועל הבריאות. כמו שאתם מקפידים באופן שוטף על שטיפת הרצפה ועל החלפת מצעים בבית, כך חשוב שתקפידו על ניקיון מזרן-השינה שלכם. יש חברות מקצועיות שנותנות שירות של ניקוי מזרונים ברמת-גן למשל, וכמעט בכל עיר גדולה בארץ, כך שיש מי שיעזור לכם עם זה.

מזרון מלוכלך,ידיים עם כפפות

מזרן איכותי כחלק משגרת בריאות

מזרן נקי שומר על שינה תקינה ונוחה, ולאיכות השינה יש השפעה על התפקוד שלכם לאורך כל היום, גם אם אתם לא מייחסים לעובדה הזו יותר מדי חשיבות. סביר להניח שרוב האנשים ממש לא מייחסים מחשבה לשינה שלהם או למזרן שלהם. הרי זה כמעט כמו לפתוח מים בברז, מי חושב על פעולה כל כך בסיסית? אבל מסתבר שכן צריך לתת את הדעת לפעמים על דברים בסיסיים לגמרי, כי יש להם השפעה על איכות החיים שלנו.

תחשבו כמה השקעתם בקניית המזרן, בטוח שסכום משמעותי. מזרן איכותי למיטת יחיד מתחיל ב-2500 שקלים. יש חשיבות לחומר המילוי ממנו הוא עשוי לאיכות הקפיצים, למידת הגמישות שלו, לסוג הסיבים והבד וכך הלאה. אז קחו בחשבון שיש גם עלות של תחזוקת-ניקוי המזרן, עלות זניחה יחסית לתועלת הקריטית ש'תחזוקת מזרן' כזו יכולה לספק לכם.

ניקוי מזרון עם חומר ומברשת

אתם לא מומחים לזה, תזמינו חברה מתמחה בביצוע ניקוי מזרונים ברמת גן

יש אנשים שסומכים על 'שיטות סבתא' לניקוי מזרן בשיטת 'עשה זאת בעצמך', כמו ניקוי המזרון עם סודה לשתייה או חומץ. השיטות האלו אכן טובות, אבל רק לסוג של 'חימום', לניקוי שלפני הניקוי המקצועי. ניקוי כזה יכול בהחלט לנקות את שכבת המזרן החיצונית, אבל הוא לא יצליח לנקות ביסודיות את שכבות-העומק של המזרן, שכאמור שם טמונות הסכנות של הצטברות חיידקים ומחוללי-אלרגיות. לגבי מחירים: עלות של ניקוי מזרונים על ידי חברה מקצועית נעה בין 150 שקלים למזרן יחיד ל 400-300 שקלים למזרן זוגי.

יש שיטות וחומרי ניקוי מזרונים עם ציוד מקצועי בתחום במגוון ורסיות: יש למשל שואבי-אבק בטכנולוגיה מתקדמת, יש ניקוי מזרנים בהתזה, ניקוי בספריי, 'על יבש', בקירצוף, בקיטור, ועוד. הכול תלוי גם ברמת הלכלוך הקיים במזרון ואם שאלתם את עצמכם איך מנקים מזרון מכתמים או איך מבצעים ניקוי עובש ממזרונים ואיך יוזמים ניקוי מזרונים בבית, אז פשוט תבדקו באזור שלכם איזו חברה מציעה שירות ניקוי מזרונים ברמת גן תקבלו מידע טלפוני על שיטות הניקוי שלה ועל ביצוע ניקוי מזרונים במחיר שיתאים עבורכם מבחינת התמחור שלה, ואם המידע שתקבלו מתאים לכם, פשוט תזמינו אותה הביתה. מומלץ לבצע ניקוי מזרנים בכל המזרנים בבית לפחות פעם בשנה.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

Open chat
שלום וברכה!
אני דני הבעלים של ניקוי מקצועי.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button