ניקוי מזרון לבד

ניקוי מזרון לבד

חשבתם פעם כמה שעות ביממה אתם חולקים עם מזרן השינה שלכם? המזרון הפרטי הוא בעצם אחד חפצים הכי אישיים ו'צמודים' שיש לכל אחד. כמעט חצי מתקופת החיים אנחנו איתו, מעליו. מכאן גם חשיבות השמירה על ניקיון המזרן כחלק מהיגיינה אישית, כחלק מהשגרה. אפשר לנקות את המזרון ככה 'בקטנה' באופן עצמאי, ואפשר ורצוי להיעזר בשירות של חברה שמתמחה בניקוי מזרונים, כי היא ללא ספק תביא את התוצאה הטובה ביותר ותבריק לכם את המזרן ממש כמו חדש.

ניקוי מזרון

טיפים לגבי ניקוי מזרון לבד

כל מזרן סופח אליו אבק, לכלוך וחיידקים גם לתוך שכבות העומק שלו שאינן נראות לעין. לשכבות האלו אי אפשר להגיע בטיפול בייתי בסיסי, וניקוי שלהן מצריך ציוד מתאים שיש רק לחברות שמתמחות בניקוי מזרונים וריפודים. אבל כן אפשר נגיד אחת לשבועיים לבצע ניקוי מזרונים בבית לבד, ככה סוג של 'עזרה ראשונה', ויש בשביל זה מגוון אפשרויות:

אפשר להשתמש בשיטת ניקוי מזרונים עם סודה לשתייה: להבריש את המזרן על יבש, לפזר מעליו 200 גרם סודה לשתייה ולהספיג אותה לתוך המזרן, לחכות שלושים דקות עד שעה, לשאוב את המזרן עם שואב אבק, ולסיום לנגב עם מטלית לחה ושוב להניח את המזרן לייבוש.

הסרת כתמים תוצרת בית

אפשרות נוספת של ניקוי מזרון לבד, במקרה של כתם על המזרן: לקחת קליפת לימון, להשרות בכוס מים. לשפוך את מי-הלימון על המזרן, להבריש היטב עם מברשת על אזור הכתם. אם יש לכם עובש על המזרן ואתם זקוקים לניקוי עובש מהמזרונים, קחו כוס של תכשיר-ניקוי נוזלי, טפטפו אליה 3-4 טיפות של שמן עץ-התה (שמן אתרי שיכול להרוג חיידקים) ותניחו על האזור שנגוע בעובש, תברישו ותניחו לייבוש.

שיטה נוספת לניקוי כתמים על המזרון היא שימוש בחומץ נוזלי מהול במים (ביחס של כוס על כוס) שופכים את החומץ המהול במים על אזור הכתם שעל המזרן, מחכים חמש דקות ומברישים במברשת או במייבש-שיער. אפשר גם פשוט להוציא את המזרן לחצר/למרפסת ולתת לו להתייבש.

מזרן נקי מבטיח בריאות תקינה

ניקוי מזרון לבד בבית, כאמור, הוא יופי של שגרת היגיינה, אבל הוא לא מספיק לאורך זמן. לכן על מנת לבצע ניקוי והסרת כתמים ממזרון, מומלץ לשלב ניקוי מזרן באופן עצמאי עם שירות מקצועי של חברת ניקוי מזרונים שמגיע עד הבית, לפחות אחת לחצי שנה. חשוב להבין שניקוי יסודי של מזרן השינה מבטיח הגנה מפני חיידקים וזיהומים ומונע אלרגיות וממש שומר על הבריאות. כמו שאתם מפקידים על שטיפת רצפות בבית, על ניקוי האבק בסלון באופן קבוע, כך חשוב שתקפידו על ניקוי המזרן שעליו אתם ישנים בכל יום בממוצע שבע-שמונה שעות. השילוב המנצח הוא ניקוי עצמי ביתי עם ניקוי מקצועי.

היתרון של ניקוי בעזרת חברה מתמחה הוא שניקוי עם מכשור ייעודי משיג תוצאות הרבה יותר טובות מאשר ניקוי בשיטות של 'עשה זאת בעצמך'. חברה מתמחה יכולה להגיע אליכם עד הבית עם ציוד מיוחד כמו שואב ניקוי בקיטור, עם תכשירים מיוחדים, ופשוט תגרום למזרון שלכם להיראות כאילו רק עכשיו הבאתם אותו הביתה מהחנות. ומה שכי חשוב: הניקוי שלה יהיה יסודי ולעומק כל שכבות של המזרן. בנוסף, תוכלו לבקש באותה ההזדמנות ניקוי של כל המזרונים והספות בבית, ולחדש ולרענן את הסביבה שלכם.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

Open chat
שלום וברכה!
אני דני הבעלים של ניקוי מקצועי.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button